Sklep SLAVICKULT

Entropia – Ufonaut

Entropia – Ufonaut

Więcej widoków

Entropia – Ufonaut

Normalna cena: 28,00 zł

Special Price 26,99 zł

Dostępność: W magazynie

LUB
Opis

Szczegóły

Entropia – Ufonaut
Wytwórnia: Arachnophobia Records
Numer katalogowy: ARA022
Rok:2016
Format: CD
Kraj: Polska
Gatunek: Metal

Nadszedł czas trzeciego oka. „Ufonaut”, drugi album dolnośląskiej Entropii będący następcą doskonale przyjętego na całym świecie „Vesper”, uznanego przez wielu za jeden z najważniejszych debiutów na polskiej scenie muzycznej. Album stanowi zapis trwających niemalże trzy lata eksperymentów i nurza się w psychodelicznej wizji świata wyzbytej z pokoju i boskiego porządku. Entropia w siedmiu zawartych na albumie utworach wyzwala się z wszelkich dotychczasowych konwencji i bezpiecznych środków wyrazu tworząc muzykę przepełnioną szaleństwem, wściekłością i pogardą dla świata pełnego błahych iluzji. „Ufonaut” w warstwie muzycznej to kult hipnotycznych riffów opartych na charakterystycznych dla zespołu rozbudowanych harmoniach uzupełnionych zawiłymi partiami sekcji rytmicznej. Kalejdoskopowe utwory pełne zaskakujących wolt stanowią zapis wewnętrznych podróży w głąb własnego ego i świadomości.
„Ufonaut” to uniesienie głowy psychodelicznej hydry stojącej na marginesie współczesnej kultury. Przekonani, że przyszłość świata musi być psychodeliczna lub nie będzie jej wcale, Entropia wychodzi z cienia jako wyznawcy postulatów Terrence’a McKenny i dążąc do restytucji tożsamości plemiennej oraz odrzucenia materialistycznej cywilizacji jako gwałtu na kosmicznym porządku. Wznosząc oczy ku bezkresnej próżni oczekujemy w milczeniu nadchodzącej odpowiedzi.
Nic ponad to.
Album zarejestrowany pod okiem Haldora Grunberga (Thaw, Belzebong) oraz Jakuba Mańkowskiego (Blindead, Behemoth) i uzupełniony oprawą graficzną Kuby Sokólskiego.
Standardowa wersja w pudełku.

Tracklista:
1. Fractal
2. Samsara
3. Ufonaut
4.Apogeum
5.Mandala
6. Paradox
7. Veritas
Total time:43.13

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wytwórnia Arachnophobia Records
Nr Katalogowy ARA 022
Rok: 2016
Kraj: Polska
gatunek Post Metal
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.