Sklep SLAVICKULT

Ur - Hail Death

Ur - Hail Death

Więcej widoków

Ur - Hail Death

Normalna cena: 26,00 zł

Special Price 19,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Opis

Szczegóły

Ur – Hail Death
Wytwórnia: Arachnophobia Records
Numer katalogowy: ARA030
Rok:2016
Format: DigiPack MCD
Kraj: Polska
Gatunek: Black/Death/Doom Metal

Pierwsze mrozy tej zimy stwarzają doskonałą aurę dla debiutanckiego minialbumu UR. Niespełna dwudziestuminutowy materiał rzuca słuchacza w chłodne objęcia śmierci – żywiołu równie pierwotnego, co złożonego i intrygującego. Ten kontrast definiuje również muzyczną zawartość „Hail Death”. Utwory, które trafiły na pierwsze wydawnictwo zespołu to surowy i napędzany instynktem black metal, któremu jednak nieobce są zaskakujące zwroty akcji.

UR jest właściwie tym, czego żaden z nas nie robił przez blisko piętnaście lat własnych poszukiwań muzycznych. UR to bestia, zwierzę – wolne, nieokiełznane i nieprzewidywalne. Kiedy przychodzimy na salę prób, chwytamy instrumenty, nalewamy wódkę do kieliszków i po prostu gramy. Nie dorabiamy filozofii do czegoś co jest tak proste, nie przestrzegamy ram gatunkowych, nie ograniczamy się. Muzyka zawarta na „Hail Death” powstała szybko i bardzo naturalnie, jest minimalistyczna ale rzetelnie przygotowana; pełna kontrastów, a mimo to spójna – tłumaczy artystyczną koncepcję UR gitarzysta/wokalista Gregor, lider zespołu.

Do tej pory, członkowie formacji współtworzyli takie składy jak m.in. Bloodthirst czy Bloodstained. Pierwsze wydawnictwo UR to jednak początek zupełnie nowego rozdziału w ich dorobku i pierwsza tak dobitna autorska wypowiedź. Materiał zarejestrowano i zmiksowano w studiu Left Hand Sounds, a za szatę graficzną odpowiada malarz Krzysztof Sikorski.

Tracklista:
1. A Dying Star
2. The Tongue Of Fire
3. Let the Darkness Come
4. Total Inertia
5. Only Bones Stay Here
6. Infinity
Total time:19.19

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wytwórnia Arachnophobia Records
Nr Katalogowy ARA 030
Rok: 2016
Kraj: Polska
gatunek Metal
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.