Sklep SLAVICKULT

Sacrilegium – Anima Lucifera

Sacrilegium – Anima Lucifera

Więcej widoków

Sacrilegium – Anima Lucifera
29,00 zł

Dostępność: W magazynie

LUB
Opis

Szczegóły

SACRILEGIUM – Anima Lucifera
Wytwórnia: Pagan Records
Numer katalogowy: Moon 102
Rok: 2016
Format: CD ( Digipack )
Kraj: Polska
Gatunek: Black metal

Nowy album legendy polskiego black metalu nagrany w 20 lat po kultowym debiucie “Wicher”! Płyta wydana w postaci 6-panelowego digipacka, limitowanego do pierwszego tłoczenia.

“Anima Lucifera” jest drugim pełnowymiarowym krążkiem SACRILEGIUM, nagranym po blisko 20 latach od debiutanckiej płyty “Wicher”. Tytuł albumu nawiązuje bezpośrednio do wiersza Leopolda Staffa, którego fragmenty zostały wykorzystane w nowych utworach zespołu, podobnie jak twórczość W. B. Yeatsa czy F. Pessoa, pojawiające się obok autorskich liryk N.

Pogański duch ewoluował, od ludowej tradycji w kierunku rodzimej szkoły ezoterycznej. Na „Anima Lucifera” zespół zgłębia tematykę okultystyczną, która towarzyszyła muzykom na początku ich drogi, dzisiaj jednak bogatszą o własne doświadczenia uzyskane na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat.

Muzycznie można oczekiwać albumu zdecydowanie brutalniejszego i bardziej agresywnego, nie pozbawionego jednocześnie tej charakterystycznej nutki melancholii, charakteryzującej muzykę SACRILEGIUM. Muzycy przekonani są, iż na tym krążku udało się im zawrzeć wszystko, co tkwiło w nich przez ostatnie lata.

Płyta została nagrana w czteroosobowym składzie: S:.– guitars, N:. – voc, C:. – bass, R:. – drums jesienią 2015 roku w pomorskim North Studio. Miksów i masteringu dokonano w Czyściec Studio (www.czysciec.net) przez Nihila. Autorem okładki i całej oprawy graficznej jest Marcin Łojek.

0. Preludium
1. Heavenwings Shrugged
2. Angelus (Anima Lucifera)
3. Mare Tenebrarum
4. The Serpent Throne
5. … and Soul
6. Venomous Spell Of Fate
7. Desiderium Immortalis
8. Anima Lucifera
9. Epilog

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wytwórnia Pagan Records
Nr Katalogowy Moon 102
Rok: 2016
Kraj: Polska
gatunek Black Metal
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.